Миколаїв з Днем міста привітала Лобода, проте не слід забувати про її "прекрасне" минуле з присмаком росіїДев'ятого вересня Миколаїв святкує День міста. А тому закономірно, що деякі українські зірки вітають миколаївців зі святом. 

Серед них і Світлана Лобода, яка не просто привітала містян, а приїхала до Миколаєва. Проте, не слід забувати про те що ця співачка після 2014 року продовжувала виступати на росії  А війну війною вона спромоглась назвати лише через місяць після того, як російський агресор увірвався до України та вбивав невинних людей.  

Після 2014 року Лобода, як і деякі інші українські артисти, продовжувала виступати і на росії. І жити там теж. І звісно, "музьіка внє палітікі" - це синонім до "какая разніца". 

«Я люблю людей насамперед, я люблю перебувати там, де люблять мою творчість, мою музику. мою роботу. Де приймають мене, де люди чекають на мене. Яка до біса різниця, яка це країна? Росія, Україна, Казахстан... У світі багато країн. Те, що відбувається у політиці, це нас, артистів, не стосується. Ми поза всім цим», – сказала Лобода в інтерв'ю російській журналістці Ксенії Собчак.

В перші дні повномасштабного вторгнення записала звернення, заявивши, що "ми всє маленькіє люди", мавши на увазі, напевно, себе, адже миколаївці в перші дні, наражаючись на небезпеку, пішли робити коктейлі Молотова та активно допомагати військовим. Підприємці варили "їжаки", містяни створювали гуманітарні штаби, поки Лобода казала про "маленьких людей". 

«Ми всі маленькі люди, ми нічого не можем, але є люди, які вершать долі, і які можуть зробити так, щоби це пекло закінчилося», – записала Лобода відео в перші дні повномасштабного вторгнення.

Так чи потрібно нам, миколаївцям, привітання від таких артистів?  Від тих, хто не вважав за війну те, що відбувалось в Україні в 2014. Тих, хто жив та виступав на росії, тим самим працюючи саме на росію; тих, хто каже, що він поза політикою. 

На жаль, культура скасування в Україні не працює на всі 100%. Проте, ми повинні пам'ятати кожного, хто різко перевзувся і намагається відбілитись. Такі як Лобода не мають ніякого морального права вітати миколаївців, а тим паче гуляти нашим містом.  AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW