В Міноборони повідомили про ситуацію навколо БахмутуЗСУ наразі звільнили навколо Бахмута у Донецькій області близько 20 квадратних кілометрів. Але російські терористи та найманці з терористичної організації “ПВК Вагнер” продовжують повільне просування у самому місті.

За її словами, ситуація в Бахмуті залишається стабільно важкою, але контрольованою. Хоча завдяки серії контратак українські війська поліпшили своє становище, ворог намагається просуватися вперед.

“Водночас ворог дещо просувається в самому Бахмуті, повністю знищуючи місто артилерією. Крім того, ворог підтягує підрозділи професійних десантників. Тривають важкі бої з різним результатом”, – написала заступник міністра.

Маляр додала, що терористи мають велику перевагу в живій силі та озброєнні, тому ЗСУ роблять максимум, якій можуть зробити в такій ситуації.

Нагадаємо, що раніше військові з 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ показали відео бою під Бахмутом, в результаті якого значних втрат зазнали терористи “ПВК Вагнера”, а 72-гу мотострілецьку бригаду ЗС рф було розгромлено вщент.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW