У Покровську обговорили питання взаємодії добровольчих формувань з НацполіцієюСпільне несення служби, забезпечення територіальних добровольчих формувань та перевірка кандидатів у добровольчі формування. Такими були основні теми робочої наради керівників ДФТГ Донецької області з очільниками військових адміністрацій та керівництвом Нацполіції Донеччини. 

У Покровську обговорили питання взаємодії добровольчих формувань з Нацполіцією, фото-1

Під головуванням заступника начальника ГУНП в Донецькій області полковника поліції Ярослава Меженного та за участю начальника Покровської МВА Сергія Добряка було розглянуто 2 питання. 

У першу чергу обговорили процедуру перевірки кандидатів на посади добровольців ДФТГ за інформаційними ресурсами Національної поліції України до прийняття на службу.

У Покровську обговорили питання взаємодії добровольчих формувань з Нацполіцією, фото-2

Окрему увагу учасники зустрічі приділили взаємодії та спільному несенню служби добровольців ДФТГ та працівників поліції з охорони публічного порядку, охорони важливих об'єктів та під час здійснення заходів на блокпостах, розташованих на території області.

У Покровську обговорили питання взаємодії добровольчих формувань з Нацполіцією, фото-3

Також в ході засідання були визначені пріоритетні напрямки взаємодії добровольчих формувань територіальних громад та поліції області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW