У Харкові вже відновили двісті будинків, які були пошкоджені окупантами під час обстрілівЗавдяки державним субвенціям та підтримці міжнародних фінансових інституцій місто Харків поступово нарощує темпи відновлення.

Про це сьогодні, 5 квітня, в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов. Мер нагадав, що внаслідок обстрілів у Харкові було пошкоджено понад 6 тис. будівель.

«Торік ми відновили близько 200 будинків, зараз працюємо над 50-ма і поступово нарощуємо темпи відновлення. Ми задіяли усі можливості міського бюджету. І я дуже вдячний Офісу Президента, який надає нам субвенції для цього. Крім того, у цьому процесі задіяні міжнародні фінансові установи. Це дуже важка робота, але вона націлена на результат, і він обов'язково буде», - зазначив Ігор Терехов.

Також мер повідомив, що, порівняно з періодом до повномасштабного вторгнення, наповнення міського бюджету становить близько 78%. Водночас місто продовжує всебічно підтримувати бізнес, щоб він розвивався.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW