Сумські бійці, які повернулися з Бахмута на відновлення, отримали нагороди та розповіли про службу4 квітня на сесії Сумської обласної ради бійцям, які повернулися з Бахмута до Сум на відновлення, вручили відзнаки. Про службу на позиціях у Бахмуті військові розповіли кореспондентам Суспільного.

"Жесть, жесть жорстка", - тільки такі слова підібрав Олександр аби описати, що відбувається у Бахмуті. Батальйон бійця нині повернувся на відновлення до Сум. "З Божою допомогою звідти вийшли, виклався там на 100%", - розповів військовий.

Протягом понад п’яти місяців воїни несли службу на Донеччині, спочатку Майорськ та Нью-Йорк, останнім перед ротацією став Бахмут, розповідає Роман. "Ад, можна сказати, по іншому – ніяк. Ми знаходилися там місяць, а саме на позиціях я був дві з половиною доби. Я отримав вибухову травму і мене евакуювали у госпіталь", - розказав військовий.

Сумські бійці, які повернулися з Бахмута на відновлення, отримали нагороди та розповіли про службу , фото-1

На сесії Сумської обласної ради бійцям батальйону вручили відзнаки. Їх отримали і члени добровольчих формувань.

Командир батальйону Володимир Лаврик говорить – їх батальйон сформований з бійців Сумщини, нині воїни на відпочинку. Підрозділ має втрати, тож нагороди вручили і посмертно. "15-16 числа були жорсткі бої на річці Бахмутка і вони вчотирьох, хлопці тут стоять, тримали понад місяць цю оборону. Ця СПшка не відійшла ні на крок. Це та піхота, яка груддю приймає осколки, це та піхота, яка ні разу не відходить. Ви навіть не знаєте, які вони герої по місту Бахмут. До речі так сталося, коли був Ілля живий, ми нагородили його, винагородили, але він помер", - розповів Володимир Лаврик.

Нагороду за бійця отримав командир добровольчого формування Володимир Біцак, аби передати його батькам.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW