Житомирян запрошують на зустріч з французьким кінорежисером-документалістом та фотографом Жакі ЛебаЖитомирян та гостей міста запрошують на пресконференцію до Житомирського обласного літературного музею 07 березня (вівторок) на 15.30, вул.Київська, 45.

Відбудеться зустріч із французом Жакі Леба. Він - кінорежисер-документаліст та фотограф. Декілька років тому переїхав до України для реалізації творчого проєкту. Вже встиг зняти півторагодинний документальний фільм “Забута земля” про Україну.

З початку активної фази війни Жакі Леба залишився на Житомирщині, щодня записує документальне відео, викладає свої думки про війну в фейсбук.

Його добре знають у Франції, він співпрацює з 11 світовими телеканалами, 30 французькими, маючи біля 18 мільйонів слухачів. Жакі незалежний у своїх оцінках, адже не працює офіційно на жодне ЗМІ. Він є військовим репортером, однак не будучі фахівцем у воєнній справі, розповідає телеглядачам по життя цивільних в умовах збройної агресії. Для своїх відео знаходить рідних загиблих військових та цивільних. Вже відвідав Бучу, Ірпінь, Бородянку, об’їхав північ Житомирщини. В експедиціях не тільки спілкується, а й робить багато фотоматеріалів, які використовує на персональних фотовиставках. Планує з камерою та фотоапаратом об’їхати всю Україну. На даний час режисером вже знято більше 60 відео про війну в Україні.

Жакі Леба також їздить світом, розповідаючи про Україну. Вже відбулося більше 14 зустрічей у Франції, Канаді, Бельгії. Зокрема у січні 2023 виставка його фото та фільм побували в Нормандії.

Вперше в Україні фотовиставка “Україна очима француза” буде представлена 11 березня в Житомирському обласному літературному музеї.

Презентація матиме дві складові: виставка фотографій та перегляд фільму “Повернення з України”. Початок об 11.00. Вхід вільний.

Для довідки. Нині Житомирський обласний літературний музей є відділом КЗ “Житомирський обласний краєзнавчий музей”.

Джерело: Житомирський обласний літературний музей AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW