"В мені три повістки": відомий комік розповів, як втік з України під час війни, а про захисників висловився, що це їх вибір гинутиУкраїнський стендап-комік та учасник подкасту Srakadupa Андрій Щегель відверто заявив, що під час повномасштабної війни він зумів втекти з України. Також комік має військову освіту. Про це він розповів в інтерв'ю журналісту Роману Скрипіну.

Комік заявив, що його не гризуть сумління совісті, адже зараз він живе в "комфортній психологічній обстановці". Щегель розсекретив, що наразі перебуває у Туреччині. Також під час розмови з Романом Скрипіним гуморист заявив, що разом з ним з України втекло ще четверо чоловіків.

Розповів Щегель й про те, як йому вдалося виїхати, оскільки під час війни чоловіків з країни не випускають. За словами коміка, він отримав дозвіл на виїзд з країни як артист:

"Так я артист. Я репрезентую Україну за кордоном. Мені виїзд робили такі рахіти, які робили його два місяці, бо вони не можуть скласти букви за порядком. У дозволі на виїзд нас виїжджало шість людей, а виїхало п'ять, бо прізвище одного неправильно написали. Так що це все робиться, і дуже легко", - прокоментував артист.

"Я в Туреччині. З*бався, як пацюк. У мене три повістки. Мої повістки – це дві з Рахова і одна з Надвірної. Я не боюсь воєнкомів… Визначаю себе як вільну людину. Зрозумів, що мені некомфортно і що я більше не можу і знайшов собі спосіб з*батися і пожити в комфортній психологічній обстановці", - сказав Щегель.

Стосовно того, що наразі багато хлопців захищають Україну і віддають своє життя, щоб він потім міг повернутися до країни, яка перемогла, Щегель, який за плечима має військове училище, відповів:

"Я виходжу з того, що це вибір хлопців – гинути. Я щиро співчуваю кожному, хто вимушений зараз боронити Україну, бо він її любить і щиро співчуваю Україні, що вона переживає найжахливішу трагедію в своїй історії", - сказав Щегель.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW