Чи буде 8 березня 2023 року вихідним та як визначились українці2023 року Міжнародний жіночий день припадає на середу. В Україні він мав бути державним вихідним. Але його скасовано згідно з законом України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" поки діє воєнний стан.

Про це повідомляє сайт 056.

Таким чином цей тиждень буде повністю робочою "п'ятиденкою". Втім, кожен роботодавець може ухвалювати рішення індивідуально.

Зазначимо, що в Україні хочуть скасувати 8 березня через шлейф "совєтщини". У більшості країн його позиціонують як Міжнародний день боротьби за права жінок та міжнародний світ, тоді як на пострадянському просторі все ще зберігається посилка про "свято ніжності та краси".

Нагадаємо, раніше ми писали, що у "Дії" запустили опитування, де українці вирішать, чи залишати Міжнародний жіночий день вихідним.

Сьогодні воно закінчилось і понад 1,3 млн користувачів проголосували за те, щоб залишити цей день вихідним. Ще понад 703 тисячі хотіли б, щоб 8 березня було робочим днем. І понад 110 тисяч українців не визначились.

До опитування приєдналося понад 2,1 млн громадян. Результати врахують у Раді перед ухваленням законопроекту.

Також ми розповідали, що не так з 8 березня і чому його слід залишити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW