У Бердянську окупанти викрали у валютників $150 тисяч, 4 мільйони рублів і велику кількість гривніВнаслідок того, що росіяни ізолювали місто від української банківської системи та можливості отримувати посилки з підконтрольних Україні територій, бердянцям доводилося обмінювати накопичення у валюті, хтось виводив готівку з карток під великий відсоток. У 2023 році окупанти вирішили забрати і це.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Бердянської міської військової адміністрації, передає 061

Основною точкою, де жителі міста могли знайти валютників, став парк Шмідта. Саме там окупанти і влаштували зачистку: вони заштовхали “валютників” у автобус, обшукали та забрали всі гроші. За попередніми підрахунками, росіяни викрали близько $150 000, 4 мільйони рублів і велику кількість гривні», ─ розповіла начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна.

Росіянам вигідно тримати бердянців у залежності від їхніх «виплат» у щойно надрукованих рублях. Це економічний терор, ще один спосіб тримати бердянців у страху.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що запоріжці, які втратили житло через ворожі обстріли, вже можуть оформлювати фінансову допомогу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW