Будівництво насосної станції та очищення шахтних вод: комунальники Покровська планують вирішення «водного питання»Вже цієї весни представники КП «Покровськводоканал» планують реалізувати два масштабних проєкти: будівництво підвищувальної насосної станції в західній частині міста та очищення шахтних вод.

Керівництво Покровської МВА разом із комунальними підприємствами міста продовжують шукати шляхи вирішення питання щодо водозабезпечення мешканців Покровської громади. Сьогодні покровчани отримують воду за графіком 3/2 – 3 дні для жителів Покровська, 2 – для Мирнограда. 

Як зазначив керівник КП «Покровськводоканал» Руслан Ліннік, дуже складно заповнювати внутрішні мережі за такий короткий термін. Для стабільної подачі води треба від 5 до 7 діб. 

Сьогодні комунальники працюють над реалізацією проєкту з очищення шахтних вод. 

«Це спільний з Донецькою обласною адміністрацією та Мирноградською військовою адміністрацією проєкт, який передбачає очищення вод шахти «Центральної» та транспортування  до двох громад, - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. – Вже виконані роботи з монтажу плити під встановлення фільтраційного устаткування. Це досить габаритне обладнання, яке вже замовлене. Очікуємо його отримати на початку березня. Того ж місяця плануємо виконати перші пробні запуски установки». 

Навесні планують комунальники повернутись до вирішення питання з налагодженням водопостачання у західній частині міста.

«У 2021 році було прийняторішеннящодо будівництва підвищувальної насосної станції по вулиці Захисників України, яка б здійснювала подачу води для 5300 абонентів західної частини міста. Через війну ці роботи було відкладено», - зазначив директор КП «Покровськводоканал» Руслан Ліннік. 

Крім того, він додав, що підприємство вже отримало витяг на оформлення земельної ділянки під будівництво станції та має попередню домовленість з донорами про постачання обладнання, яке заплановане на квітень поточного року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW