Українські десантники відбили штурм противника кількох позицій поблизу Мар'їнки, - ВІДЕОДесантники 79-ої окремої десантно-штурмової бригади відбили штурм противника кількох позицій поблизу Мар'їнки, нанісши ворогу суттєвих втрат.

Про це повідомляє 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв.

Ворожа піхота силами до роти намагалася непомітно наблизитися до позицій десантників, аби штурмом захопити їх. Підступність задуму ворога полягала в тому, що в цей же час він без упину атакував інші підрозділи бригади, активно застосовуючи на тих ділянках підтримку своєї артилерії.

На цій же ділянці його штурмовий загін намагався підійти "тихо", без вогневої допомоги своєї арти. Утім, аеророзвідка миколаївських десантників не "дрімала" - рух противника було вчасно виявлено і по ньому було нанесено вогневе ураження з активним застосуванням скидів боєприпасів з дронів. Це призвело до того, що ворог вже на підступах до нашого переднього краю поніс втрати.

Вогонь зі стрілецького озброєння та гранатометів, марунових беретів з Миколаєва, довершив справу: понісши значні втрати, противник відмовився від своїх планів і під прикриттям димової завіси окупанти втекли, кинувши на полі бою своїх загиблих.

Смерть російським окупантам!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW