Понад 100 «прильотів»: росіяни обстріляли три громади на ЧернігівщиніРосійські окупаційні війська продовжують свою злочинну тактику – обстрілювати українське прикордоння.

Так, 23 січня ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Новгород-Сіверська, Семенівська та Сновська громади Чернігівщини, повідомляє Державна прикордонна служба.

Семенівську громаду протягом дня росіяни обстрілювали двічі: мінометами - 8 вибухів, та зі ствольної артилерії - 47 вибухів. Вогонь ворог вів з району населених пунктів новий ропск та сушани.

Новгород-Сіверська громада перебувала під ворожим вогнем тричі - в загалом зафіксовано близько чотирьох з половиною десятків прильотів з боку російських населених пунктів гудовка та погар.

По прикордонню Сновської громади зафіксовано 22 мінометних постріли. Вогонь росіяни відкривали з району населеного пункту кирилівка.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW