До Одеської області евакуювався дитячий будинок сімейного типу з ХерсонщиниДо Одещини евакуювався дитячий будинок сімейного типу з Бериславу.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

Сім'я Овчаренко до початку російської агресії проти України проживали в одному із містечок Херсонської області – Бериславі, що на березі Дніпра. У 2017 році оформили дитячий будинок сімейного типу. У родині виховується 10 дітей, позбавлених батьківського піклування: найстаршому Євгену – 18 років, Артему – 16 років, Андрію – 14, також є дві Аліни, яким по 10 і 11 років, десятирічний Віктор, Анна, Альона, Олександр та наймолодший Даніїл, віком 9, 8, 6 і 5 років відповідно. 

Нині їхня велика родина евакуювалася на Одещину, де отримала прихисток. Сьогодні, напередодні новорічних свят, Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав дитячий будинок сімейного типу родини Овчаренко у Фонтанці.

«Відзначу, що впродовж тижня усі мої заступники, директори усіх департаментів та управлінь Одеської ОВА відвідають усі без винятку дитячі будинки сімейного типу, які є в Одеській області та привітають дітлахів зі святами. В умовах воєнного стану потреби сімей, які евакуювалась до Одещини і в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які опинились в складних життєвих обставинах, на моєму особливому контролі» - сказав Начальник Одеської ОВА.

Як розповіли Максиму Марченку подружжя Овчаренків – Сніжана Анатоліївна та Геннадій Олександрович, родом вони з міста Берислава, що в Херсонській області. Провели довгий час в окупації і ось нещодавно змогли евакуюватись з дітьми та онуками до Одеської області. Мати-вихователька за спеціальністю - пекар кондитерських виробів, батько – військовий пенсіонер. Разом з ними з Херсонщини евакуювалась і старша донька з дворічною онучкою.

«Ми хотіли залишатись вдома на Херсонщині, − розповіла Начальнику ОВА Сніжана Овчаренко − Там наш дім. Але лишатись й надалі - стало нестерпно і дуже небезпечно. Від обстрілів ховалися в найменшій кімнаті будинку і в погребі. З чоловіком робила все можливе, щоб вберегти психіку дітей, аби у їх дитячих голівках не відклався страх, який вони відчули, коли ворог зайшов на територію нашого міста. Вони бачили війну за кілька метрів від нашого дому, у нашому городі розривалися снаряди. Тепер ми в затишку і теплі, діти в безпеці і усміхнені, а це - найголовніше для нас».

Родина отримала цінні подарунки від Одеської ОВА, а дітлахи – іграшкові набори та солодощі.

До Одеської області евакуювався дитячий будинок сімейного типу з Херсонщини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW