На Миколаївщині ухилянт отримав умовний термінЗа ухилення від призову на військову службу під час мобілізації засуджено мешканця Вознесенського району.

Про це повідомляє Вознесенська окружна прокуратура. Так, 28- річному жителю села Новокостянтинівка висунули обвинувачення за фактом ухилення від призову на військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України).

У суді довели, що чоловік мав звання солдату рядового складу, а тому його прийняли на облік до територіального центру комплектування та соціальної підтримки як військовозобов'язаний. 

Після оголошення про проведення загальної мобілізації у зв`язку з військовою агресією рф проти України він пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією. Обвинуваченого визнали придатним, проте він відмовився від призову на військову службу.  

Під час судового розгляду обвинувачений беззаперечно визнав свою вину.  

Суд визнав чоловіка винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки, на підставі ст. 75 КК України від відбування покарання звільнив з встановленням іспитового строку на 1 рік 6 місяців.

Вирок суду вступив у законну силу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW