Якою буде територія вздовж вулиці Одеської: у Чернівцях завершився архітектурний бліцконкурсУ Чернівцях підбили підсумки бліцконкурсу на кращу пропозицію благоустрою території вздовж Одеської вулиці.

Про це інформує Чернівецька міська рада.

Зареєструвались на участь в ініціативі 15 колективів з різних міст України: Чернівців, Львова, Києва, Дніпра, Івано-Франківська та інших. Водночас журі розглянули три проєктні роботи, з яких переможцем визначили колектив з Чернівців.

Головною вимогою до учасників було максимально функціонально розкрити потенціал майбутнього простору на вулиці Одеській. Також важливо було обіграти ідею з розміщення пам’яток радянського минулого, адже саме там згодом може з’явитися умовний парк тоталітаризму, - пише Чернівецька міська рада.

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз!

Переміг у бліцконкурсі та отримав винагороду у розмірі 70 000 грн проєкт під шифром 202022 авторського колективу з Чернівців: Вікторія Гавриш, Мамут-Лесь Олександра, Мамут Валерія.

Другу сходинку посів проєкт під шифром 225485 колективу з Чернівців: Станіслава Немірова та Петра Сливчука. Його автори отримали премію 50 000 грн.

Третє місце у конкурсі разом із премією у розмірі 30  000 грн посів проєкт під шифром 131313, авторського колективу зі Львова: Христини Кухарської, Любові Домбровської, Анни Дьякової та Ірини Качмарик.

Незабаром усі охочі зможуть ознайомитися із каталогом конкурсних проєктів та відвідати виставку робіт. Про час та місце проведення буде відомо пізніше

Вам також буду цікаво:

У Чернівцях обрали кращу пропозицію з облаштування спорткомплексу

У Чернівцях обрали найкращу пропозицію благоустрою парку Шіллера

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW