С 1 січня маріупольців зобов’яжуть платити за комунальні послугиВода, світло та тепло досі є лише в невеликій частині міста. Проте окупанти вже порахували, що треба починати збирати гроші з людей за комунальні послуги.

Правда, гауляйтер Маріуполя Костянтин Іващенко пообіцяв, що ціни будуть меншими, ніж для інших окупованих міст Донецької області. 

"Прошу не вірити чуткам і пам'ятати, що тарифна сітка для маріупольців ще на стадії розробки. Хоча вже відомо, що в нашому місті вартість комунальних послуг буде дещо нижчою від інших міст республіки та країни в цілому. Згодом вартість тарифів буде вирівняна", - сказав К. Іващенко

Але навіть низки тарифи можуть залишити за межею виживання тисячі людей в Маріуполі, особливо жінок, які не можуть влаштуватись на роботу, і ще не досягли пенсійного віку, щоб отримувати соціальні виплати від окупантів.

Погіршиться рівень життя і пенсіонерів, тому що зараз російської пенсії людям вистачає лише на їжу Ціни в окупації – занадто високі навіть в порівнянні з російськими містами. 

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW