Україна отримає від Єврокомісії нову допомогу - 66 мільйонів євро, які підуть на відбудову шкілЗаступниця генерального директора Генерального директорату з питань політики добросусідства та переговорів про розширення Катаріна Матернова заявила, що український бюджет отримає від Єврокомісії нову фінансову підтримку у розмірі 66 мільйонів євро. Ці гроші підуть на відновлення шкіл, які були пошкоджені внаслідок російської агресії.

Як повідомляє "Дзеркало тижня", про це Матернова написала у своєму Twitter.

«Європейська комісія виділила 66 мільйонів для українського бюджету на реконструкцію та реабілітацію шкільних приміщень, які були пошкоджені під час жорстокої війни Росії проти України», - зазначила вона.

Раніше Європейська комісія виділяла Україні транш макрофінансової допомоги у 500 мільйонів євро. В Єврокомісії зазначили, що це сприятиме макроекономічній стабільності України та посилить її загальну економічну та фінансову стійкість.

Нагадаємо, Україна за час повномасштабної війни отримала від міжнародних партнерів фінансової допомоги на 28 млрд доларів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW