"Працівник банку" ошукав майже на 16 тисяч гривень жителя Кам'янеччиниНа Кам’янеччині дізнавачі встановлюють обставини шахрайських дій, від яких постраждав 81-річний кам’янчанин.

Знову до поліції надійшло звернення про шахрайство, пов’язане з банківським рахунком. Дізнавачі відкрили за даним фактом кримінальне провадження та встановлюють обставини.

16 листопада близько 10:30 години шахрай зателефонував на мобільний телефон пенсіонера, представившись працівником служби безпеки банку. Незнайомець повідомив потерпілому, що задля здійснення заходів безпеки, пов’язаних з його банківським рахунком, потрібно зробити грошовий переказ. Нічого не підозрюючи, потерпілий через додаток перерахував на невідомий банківський рахунок 15 900 гривень. В той момент пенсіонер не зрозумів, що до нього телефонують шахраї – так майстерно вони ввійшли в його довіру.

За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України та проводять досудове розслідування.

Наразі поліцейські Кам’янеччини під час роз’яснювальної роботи особливу увагу звертають на осіб похилого віку, адже це найбільш вразлива категорія громадян, які досить часто потрапляють на гачок шахраїв. Тим не менш, просимо вас також додатково поспілкуватися зі своїми дідусями та бабусями, аби вони не довіряли незнайомцям, які телефонують, не здійснювали сумнівних грошових переказів та не називали дані своїх рахунків стороннім особам.

Читайте також:"Кам'янчанка відсудила 66 тисяч гривень за затоплену сусідом квартиру".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW