ГУР МО: Наразі білорусь не має ударного угруповання, яке було б оснащене належним чином для наступуВодночас країна проводить навчання особового складу, аби відтягувати увагу та сили України зі сходу та півдня. Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Черняк розповів в коментарі РБК-Україна.

За словами представника ГУР МО України, починаючи з квітня, олександр лукашенко регулярно намагаються уникнути відкритого вторгнення до України, попри те, що він вже давно став учасником цієї війни, коли надав свою територію Росії.

“Звичайно, що потенційна небезпека зі сторони білорусі для України існує. З території рб здійснюються запуски ударних БПЛА, які росія закупила в Ірану, туди переміщено літаки МіГ-31К, які можуть нести ракети “Кинджал”, – зазначив Андрій Черняк.

росія тим часом направляє до білорусі нещодавно мобілізованих громадян. Останні ж також не мають належного озброєння або ж техніки.

“Їх завозять залізничним транспортом. Водночас відремонтовані в білорусі танки, бронетранспортери відправляють, навпаки, в росію”, – пояснив представник воєнної розвідки України.

Джерело: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

ГУР МО: Наразі білорусь не має ударного угруповання, яке було б оснащене належним чином для наступу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW