Ще 52 Героя повернулися з російського полону додому на українську землю29 жовтня на українську землю повернулося 52 людини з російського полону, серед яких більшість військових, але є і цивільні. Про це повідомляють Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у Телеграм.

29 жовтня відбувся черговий обмін військовополоненими. З російського полону повернулося ще 50 українських Захисників та 2 цивільних.

Ще 52 Героя повернулися з російського полону додому на українську землю, фото-1

Серед військових є солдати та офіцери, сержанти, матроси, медики:

  • 12 бійців НГУ, включно з двома військовослужбовцями з полку"Азов", 18 з Військово-морських сил;
  • 8 з Державної прикордонної служби;
  • 9 із Територіальної оборони;
  • 3 воїнів ЗСУ.

Серед визволених — ті, хто був полонений окупантами в Маріуполі, на «Азовсталі», на Харківщині, Донеччині, у Бучі на Київщині, на острові Зміїний та на ЧАЕС.

Ще 52 Героя повернулися з російського полону додому на українську землю, фото-2

"Нам вдалося обміняти начальника хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на «Азовсталі» і молодого військового хірурга 65-го військового мобільного шпиталю. Ми повертаємо морпіха, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем «Москва», а ще моряка з острова Зміїний.Також будуть вдома деякі військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні", - повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Наймолодшому звільненому нещодавно виповнилося 19 років, найстаршому - 56 років. Частина звільнених українців мають бойові поранення або хронічні хвороби.

Над подальшими обмінами продовжує працювати Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW