На Полтавщині правоохоронці склали 5 протоколів за порушення правил навігації плавзасобів на водіНа Полтавщині працівники сектору поліцейської діяльності на воді (м. Кременчук) спільно з працівниками Державної лісової охорони Полтавської області 21-22 жовтня провели превентивні рейди на водоймах Полтавської області.

За результатами превентивних заходів поліцейські склали 5 постанов за статтею 117 (Порушення правил користування річковими і маломірними суднами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, з 1 квітня 2022 року забороняється навігація для маломірних суден на водоймах області, окрім військових і поліцейських. Таке рішення прийняте Полтавською обласною військовою адміністрацією 30 березня 2022 року (Розпорядження № 37).

У разі ігнорування зазначених заборон правопорушники нестимуть юридичну відповідальність у відповідності до чинного законодавства України.

Поліція рекомендує власникам плавзасобів дотримуватись обмежень, передбачених режимом воєнного стану, та не порушувати закон.

Читайте також: 2,8 мільйона гривень зібрали для ЗСУ на благодійному аукціоні «Перемога починається з тебе»AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW