У Миколаївському театрі відбулась прем'єра моновистави «Кицька на спогад про темінь» від Херсонського театру, - ФОТО



22 жовтня, у Миколаєві відбулась премє'ра моновстави «Кицька на спогад про темінь».І хоч місто було весь день без електроенергії, на сцені в укритті було тепло та дуже світло від гри акторки та емоцій глядачів.

Як повідомляє кореспондент 0512, моновиставу грала за п'єсою Неди Нежданої актриса Херсонського обласного  академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Ольга Бойцова. 

- Незважаючи на те, що вимкнули електроенергію, театр працює! Я дуже вдячний Сергію Павлюку - головному режисерові, ми дуже давно знайомі. Вистави його режисури є в нашому репертуарі. Коли він в серпні приїздив до Миколаєва, ми домовились, що він незабаром привезе до нас виставу. Коли Херсон приїздить в прифронтовий Миколаїв - цее таке єднання театрів. Життя продовжується, ми всі наближаємо перемогу!, - розповів художній керівник миколаївського академічного художнього драматичного театру Артем Свистун. 

Ця вистава справді "на часі", адже розповідає глядачу про події, які стались в Україні вісім років тому - Революція гідності, анесія Криму, окупація Донбасу. У центрі подій - звичайна українська жінка, яка вже переживала схожі події під час революції на граніті...Вона розповідає про свою історію життя: щаслива сім'я, тварини, бізнес.. Все це перекреслила країна-окупант, яка прийшла в Україну вбивати та забирати землі. 

«Жінка у темних окулярах продає троє осиротілих кошенят – біле, сіре і чорне – все, що лишилось від її дому, її землі, її спокійного світу – після російської окупації… Можна зняти окуляри, але темінь лишається – під очима і в очах… Як вижити після катастрофи – війни, полону, втечі, смерті, зради?… І кому дістанеться чорне кошеня, яке нібито приносить нещастя?…Розповідь жінки-переселенки, у якої своя драматична історія життя. Була родина, чоловік, донька, дім, але не залишилось нічого, окрім маленької кицьки. Це історія про життя, яким 8 років українці живуть на Донбасі, та про реалії, в яких зараз опинились люди з Херсонської, Луганської та частини Харківської областей.

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк розповів, що робоча назва моновистави "Борщ", адже протягом своєї розповіді героїня готує саме цю страву. 

- Це ми називаємо театральном хабом. Так як Херсон поки що втраченний для нас і наші домівки опинились ненадвого в окупації, ми створили виставу за п'єсою Неди Нежданої «Кицька на спогад про темінь», а у нас робоча назва "Борщ". Москалики трохи змінили наші плани, тому що по їдеї ми запрошуємо вас до нашого хабу, розповідаємо історію, протягом якої варимо борщ. В ідеалі мало було бути саме так, щоб не змінювати нічого, борщ готується у наших добрих друзів, як відіграємо виставу, ми обов'язково поділимось з вами борщем!



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW