росія готується до «глибокої оборони» нинішньої лінії фронту в Україні – розвідка Британіїросіяни намагаються вистроїти нову лінію оборони.

російські війська укріплюють оборону по лінії фронту, готуючись до стримування швидких українських контрнаступів.

Про це з посиланням на дані розвідки повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Твіттері.

"19 жовтня власник Wagner Group євген пригожин заявив в інтернеті, що його команда інженерів будує велику укріплену оборонну «лінію Вагнера» в окупованій росією Луганській області, і опублікував карту, на якій показано запланований масштаб проєкту. На знімках видно ділянку новозбудованої протитанкової оборони та системи окопів на південний схід від Кремінної Луганської області", - заявили у відомстві.

У Міноборони Британії зауважили, що якщо плани росіян настільки масштабні, як стверджує пригожин, то, швидше за все, роботи спрямовані на інтеграцію річки Сіверський Донецьк в зону оборони, що частково повторює лінії контролю, які встановилися у 2015 році.

"Проєкт передбачає, що росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за нинішньою лінією фронту, щоб, ймовірно, стримувати будь-які швидкі українські контрнаступи", - додали у відомстві.

Отримуйте добірку найважливіших новин за день у нашій Viber спільноті.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW