Аграрії отримають понад 30 тис. рукавів для зберіганняв врожаю: розпочато другий етап прийому заявокРозпочався другий етап конкурсу для аграріїв на отримання рукавів для зберігання зерна, дедлайн - 23 жовтня.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

За умовами програми, фермери повинні мати від 100 до 10 тис. га в офіційному обробітку, а отримані рукави використати для зберігання власно вирощеної продукції. При цьому їхній статус – власник чи орендар – не важливий. Як і юридичний статус: погоджуються заявки як від юридичних осіб, так і від фізичних осіб-підприємців. Ключовою вимогою є обробіток землі на підконтрольній Україні території.

Процес відбору та перевірки заявок у першому етапі вже розпочато, і найближчими днями учасники програми отримають у ДАРі підтвердження про надання допомоги та повідомлення щодо адреси складу для для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства. .

Загалом надійшло за преший етап прийому заяв - 1 494 заявки від малих та середніх агровиробників на отримання 30 120 рукавів для тимчасового зберігання збіжжя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW