Скоро буде «бавовна у москві»: фонд «Повернись живим» і ГУР запускають новий проєктВ Україні запустили новий проєкт з пілотною назвою «бавовна у москві». Ініціатива пов’язана з роботою на дальні дистанції та розроблена спільного з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.

Про це повідомляє фонд «Повернись живим» у Twitter.

«Не перший місяць працюємо над зброєю дальньої дії. Нам болить Бахмут, Запоріжжя, Миколаїв, Київ та всі інші українські міста та села, по яким підступно стріляють росіяни. Ворог буде покараний», – написали в публікації.

Фонд «Повернись живим» пообіцяв повідомити подробиці проєкту та його вартість згодом. Там пояснили, що кошти на ініціативу вже зібрано, але закликали людей не припиняти системно підтримувати українських захисників за посиланням savelife.in.ua/donate.

«Звертаємося до тисяч наших благодійників. Ми приголомшені кількістю пропозицій задонатити «на великий бум». Але фінансова складова проєкту вже реалізована. Тож закликаємо вас долучатися до системної допомоги Силам оборони України», – зазначили у фонді.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW