На Луганщині зрадник передав окупантам найстаріший в Україні конезаводСлужба безпеки України повідомила про підозру керівнику найстарішого в Україні конезаводу, який перейшов на бік рашистів і передав їм майно державного агропідприємства.

Про це повідомили в пресслужбі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях (м. Сєвєродонецьк).

Щоб зберегти за собою посаду очільника підприємства у Біловодській ОТГ Старобільського району Луганщини, колаборант передав окупантам продукцію та майновий комплекс.

"Під час тимчасової окупації, колаборант вступив у змову з окупантами і передав все майно підприємства терористичній організації «лнр». Частина цих будівель занесена до Єдиного реєстру культурної спадщини. Україна обов’язково поверне комплекс, а нову «посаду» визначить суд", - підкреслили в спецслужбі.

Підозрюваний продовжив вирощувати зернові та бобові культури, розводити велику рогату худобу і коней, виготовляти молочні вироби. В СБУ кажуть - в інтересах окупантів здійснював оптові операції з зерном, необробленим тютюном i кормами для тварин.

Частина продукції державного підприємства йшла на підтримку російської армії.

Колаборанту інкримінують скоєння злочину, передбаченого ч.4 ст.111-1 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове слідство за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW