"Не ухвалюйте без мене подібних рішень": Зеленський доручив Генштабу доповісти про довідки для військкоматівПід час вечірнього звернення до українців президент Володимир Зеленський доручив міністру оборони, начальнику Генштабу і Головнокомандувачу ЗСУ доповісти всі деталі стосовно рішення про затвердження Порядку отримання дозволів.

За його словами, рішення Генерального штабу ЗСУ про затвердження порядку отримання дозволів для військовозобов'язаних, призовників і резервістів викликало в суспільстві багато суперечок.

Глава держави підкреслив, що особисто буде розбиратися з цим питанням, а Генштаб закликав надалі не ухвалювати без його відома подібних рішень.

Нагадаємо, вчора Генштаб підтвердив інформацію, що віськовозобов’язані не матимуть можливості покинути місце проживання без відповідного дозволу від військкомату.

Ті, які планують виїзд за межі своїх областей та районів, мають взяти дозвіл у військкоматів.

Водночас, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підкреслив, що жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося.

Новина про заборону військовозобов’язаним вільно переміщатися територією України викликала в мережі бурхливе обговорення. Тож згодом Генштаб надав більш детальне роз’яснення стосовно випадків, за яких необхідно мати дозвіл на виїзд.

Якщо в межах області - не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області - теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл, - зазначив представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗС України полковник Олександр Хлись в етері національного телемарафону.

Він нагадав, що відповідні норми законодавства України діють давно. Наразі дозволи на переміщення територією необхідні, аби актуалізувати облікові дані військовозобов'язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.

Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час тут.

Вас також може зацікавити: Військовозобов’язаним заборонили переміщатися Україною без дозволу військкомату: роз'яснення Генштабу

Слідкуйте за оперативними новинами на нашому Telegram-каналі. Тільки перевірена інформація AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW