Пішов з політики. Вадим Новинський відмовився захищати інтереси маріупольців у Верховній РадіВадим Новинський вирішив скласти свої депутатські повноваження і припинити роботу в Верховній Раді України.

Заяву нардеп оприлюднив в своєму Фейсбуці.

Вадим Новинський був обраний в 2019 році по 57 виборчому округу – в Кальміуському та Лівобережному районах Маріуполя. За нього віддали голоси 42,48% виборців. Це при тому, що Новинський ніколи не мешкав в Маріуполі, до виборів тут навіть не бував, хоча і мав частку власності у компанії Метінвест. Вплив компанії і став причиною, яка посприяла волевиявленню маріупольців.

Народний депутат подякував за довіру виборців Маріуполя, інтереси яких 3 роки представляв у Верховній Раді.

«У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Наразі відверто не до політики — час та обставини диктують інші пріоритети, — пояснив Вадим Новинський. — Я ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитись на гуманітарних проектах, на розвитку національної економіки, служінні Української Православної Церкви та на відновленні зруйнованих Храмів».

Новинський належить до Російської православної церкви в Україні, яка працює у країні під назвою УПЦ МП.

Зараз Новинський продовжуватиме через Фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці надавати посильну допомогу українцям, які опинилися у положенні вимушених біженців та переселенців. Також у фокусі уваги — проекти післявоєнного економічного відродження України — відновлення заводів та інфраструктури, нові проекти, які забезпечать людям нові робочі місця.

 «Впевнений, що мої виборці з розумінням віднесуться до мого рішення. Після війни я допомагатиму відродженню Маріуполя — міста, яке стало для мене рідним, усіма силами та в міру своїх можливостей», — заявив бізнесмен.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW