У Дніпрі військовий розстріляв собак на заправціУ Дніпрі військовий розстріляв собак на заправці. Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передає Nikopolnews.

Раніше місцеві Телеграм-канали і ЗМІ повідомляли про інцидент на заправці, в ході якого невідомий чоловік розстріляв собаку з цуценятами. Нині особу стрілка вже встановили, про що і повідомив Резніченко.

"Попросив поліціянтів  розібратися з розстрілом собак на заправці у Дніпрі. Вони розібралися. Убивцею собаки з цуценятами виявився  військовий…" – написав начальник ОВА.

За словами Резніченка, зараз стрілок на півдорозі до Бахмута. Його затримають і передадуть до військової служби правопорядку, яка буде приймати рішення щодо кривдника тварин.

"Як на мене, це вчинок не гідний звання військового. У нас війна. Ми воюємо за людські цінності. Ми стоїмо проти нелюдської жорстокості, проти дикунства. Ми воюємо за те, щоб у нашій країні, у нашій області було безпечно. Усім! Війна  не дає права ані військовому, ані цивільному убивати просто так… Нищити треба ворога, а не безпорадних перед зброєю тварин. Немає слів…Військовий має понести покарання за свій “невійськовий” вчинок," – написав Валентин Резніченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW