У Львові оштрафували 10 автобусних маршрутів, які вирішили не курсувати у негодуУ Львові оштрафували перевізників, які не курсували в негоду. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, 5 липня у Львові була сильна злива та буревій. Через це деякі вулиці міста підтопило, однак громадський транспорт повинен був курсувати. 

Деякі перевізники вирішили не дотримуватися графіка руху та не випускати автобуси на рейси. Так правила проігнорували 10 автобусних маршрутів. Відтак власника автотранспортних підприємств оштрафують. Йдеться про маршрути, які обслуговують ТзОВ «Фіакр-Львів», ПАТ «ЛАТП-14630» та ТзОВ «Міра і К».

«Міський голова дав доручення, аби транспорт у місті працював до 23:00 год. І транспорт курсував. Але у нас є зауваження до 3 приватних компаній: ми відслідкували, що не всі автобуси їздили до 23-ї год. Сьогодні проаналізували цю ситуацію і на власника цих маршрутів будуть накладені штрафні санкції. Це 17 тис. грн штрафу за порушення графіків руху транспорту вчора, 5 липня», - сказала Ірина Маруняк

Читайте також: Львівські десантники знищили надсучасний російський безпілотник та два гелікоптери "Алігатор", - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW