На Чернігівщині по тимчасовій схемі відновлено 19 пошкоджених мостів, – В‘ячеслав ЧаусУ Чернігівській області по тимчасовій схемі відновлено 19 із понад 20 мостів, зруйнованих внаслідок російської агресії.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова Чернігівської ОВА В‘ячеслав Чаус.

«На сьогодні, не хочу називати точну цифру, трохи більше 20 мостів зруйновано внаслідок російської агресії. 19 відновлено. Ми їх відновили по тимчасовій схемі, але вони в нормальному стані, вони дозволяють повноцінно їх використовувати, тобто транспорт рухається», – зазначив Чаус.

Голова Чернігівської ОВА висловив сподівання, що до настання холодів вдасться повністю відновити декілька мостів і прибрати тимчасові споруди.

«Чи будуть відновлюватися мости на постійній основі? Так. По деяким вже розпочаті роботи. За це я дякую службі автомобільних доріг. Ми спільно з ними працюємо дуже тісно і, слава Богу, ефективно. Розпочато відновлення кількох мостів, які були зруйновані, на постійні основі», – розповів голова ОВА.

Також В‘ячеслав Чаус подякував Укрзалізниці за те, що вони відновили три важливих для області залізничних сполучення.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW