Продуктові набори для переселенців роздавали в Ужгороді від міжнародних організаційПродуктові набори для переселенців, які тимчасово проживають в Ужгороді, роздавали сьогодні в Класичній гімназії. У кожному пакеті – крупи, мука, олія, макарони, квасоля, горошок, цукор, чай, печиво.

Харчі для людей, які були змушені покинути свій дім через війну, закупили в рамках гуманітарної допомоги Європейського Союзу, за сприяння Данської ради у справах біженців (DRC), благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», міжнародної некоменційної організації Mercy Corps.

Загалом придбали 800 таких наборів на 370 тис. грн, нині роздавали останню партію – 130 наборів – для сімей переселенців, які живуть у Класичній гімназії та УЗОШ №8, перед цим – для людей, яких поселили в гуртожитки міста.

Регіональна координаторка БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» на Закарпатті Анжела Бабкіна розповіла, що відзавтра почнуть видачу 800 наборів із засобами гігієни для сімей переселенців із місць компактного проживання в Ужгороді. Вміст наборів закупляли в місцевих магазинах, аби водночас підтримати підприємців та економіку міста.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW