Україну накриє атмосферний фронт з грозами, градом та смерчами: прогноз погоди на 30 червняВ Україні на останній день червня очікується ціла синоптичне різноманіття: спека, грози, похолодання, зірниці, блискавки, шквали, зливи, навіть смерчі. 

Про це повідомляє редакція. 

Синоптокиня Наталка Діденко повідомляє, що 30-го червня сильна спека спостерігатиметься у західних областях України, очікується максимально від +30 до +35 градусів.

У східних областях повітря обіцяє бути значно свіжішим, протягом дня від +23 до +27 градусів.

У більшості областей України у четвер спека нарешті послабне, до від +25 до +30 градусів.

Через значні температурні контрасти, від +35 до +25 градусів, та через діяльність атмосферних фронтів у більшості областей України очікуються місцями - зливи, грози, при грозах можливі локально град, шквали та навіть мілкомасштабні смерчі.

Західні області належатимуть завтра області підвищеного атмосферного тиску, тому там якісь суттєві опади навряд - сонце та спека.

У Києві 30-го червня очікується послаблення спеки! Температура повітря впродовж дня коливатиметься поблизу +28, +29 градусів. Дощ з грозою - можливий, проте сильних злив не передбачається.

День буде хмарним - з самого ранку у Дніпрі небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дощ із грозою, який до вечора повинен закінчитися.

За останні 130 років 30 червня у Дніпрі спостерігалась максимальна температура повітря +36.8° у 1954 році, а мінімальна 8.6° у 1962.

Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка утримається у Мелітополі до самого вечора. Усю другу половину дня йтиме дощ із грозою.

За останні 130 років 30 червня спостерігалась максимальна температура повітря +37.1° у 1954 році, а мінімальна 10.7° у 1985.

Народний прогноз погоди: 30 червня вшановується пам'ять священномучеників Мануїла і Ісмаїла. У минулі часи говорили: "На Мануїла сонце застоюється (уповільнюється в зеніті)". Цю народну прикмету підтверджують дані астрономів: дійсно, до цього часу Земля знижує швидкість руху навколо Сонця. На нічному небі у цей час можна побачити блискавиці. Наші пращури у цей день прислуховувались до дерев: якщо сосна звенить, а дуб - стогне, значить бурі не оминути.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW