Обережно, шахраї: під виглядом "допомоги від ООН" виманюють дані платіжних картокУрядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, попереджає про нову шахрайську схему. Зловмисники виманюють дані платіжних карток під виглядом допомоги ООН.

Як повідомив Держспецзв'язку у своєму телеграм-каналі, зловмисники виманюють дані платіжних карток під виглядом допомоги ООН.

У соціальній мережі Facebook виявлено шахрайську сторінку, що імітує ресурс телеканалу "ТСН". На сторінці пропонують взяти участь в опитуванні. Для цього потрібно перейти за посиланням та нібито отримати "грошову допомогу в рамках соціальної програми ООН". Надалі користувачу буде запропоновано надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж.

Обережно, шахраї: під виглядом "допомоги від ООН" виманюють дані платіжних карток , фото-1

Як результат - дані платіжної картки буде скомпрометовано.

Держспецзв’язку застерігає:

  • Ніколи не вводьте реквізитів платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах.
  • Налаштуйте контроль руху коштів (підключіть SMS-інформування, встановіть ліміти на операції).
  • Якщо дані платіжної картки помилково введено на шахрайському вебсайті, негайно заблокуйте платіжну картку за допомогою мобільного застосунку, гарячої лінії банку (телефон зазначено на звороті картки) або через інтернет-банкінг.
  • Пам’ятайте, що завжди треба дотримуватися основних правил кібергігієни.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW