Прикордонники повідомляють про рекордний потік людей, які повертаються в УкраїнуВід початку війни прикордонники зафіксували рекордний потік людей, які повертаються в Україну. 

За даними Державної прикордонної служби, за останні п'ять днів в Україну повертається більше людей, ніж виїжджає. Зараз на кордоні фіксують рекордну кількість людей на в'їзд у країну. 

Лише за вчора, 14 травня з України в країни ЄС та у Молдову виїхали 37 тисяч людей, із них понад 22 тисячі людей виїхали до Польщі, решта направилась до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Упродовж останніх днів спостерігається збільшення кількості людей, що повертаються до України. За минулу добу в країну в'їхали 46 тисяч людей, із них понад 42 тисячі — українці. Для порівняння: 13, 12 та 11 квітня повернулось по 36 тисяч українців, а 10 квітня — 30 тисяч.

За даними ООН, з України з початку війни виїхали 6,1 мільйона громадян. Більшість із них поїхали до Польщі — 3,3 мільйона людей. Крім того, ООН наводить дані, що 800 тисяч людей виїхали в росію. Зазначимо, що українська влада фіксує депортацію громадян із захоплених територій до рф.

Читайте також: За добу україно-польський кордон на Львівщині перетнули 17 тисяч людейAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW