У Києві створили IT-батальйон: чим буде займатисяТепер у столиці буде працювати IT-батальйон – Центр захисту та моніторингу цифрових систем Києва. Завдання команди - відбивати кібератаки на життєвоважливі IT-сервіси.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Відповідне розпорядження вже підписане Київським міським головою Віталієм Кличко.

Долучайтесь до нашого Telegram-канал "Головні новини Києва - 44.ua", щоб бути в курсі всіх важливих та актуальних подій Києва, регіону та України.

Хоча офіційно це старт роботи IT-батальйону, але фактично – закріплення перших здобутків. З перших хвилин війни команда тримає удар на цифровому та інформаційному фронті. Місяць в режимі 24/7, час формалізувати діяльність, – розповів Петро Оленич.

Напрямами діяльності Центру є:

  • Підтримка та захист від кібератак життєво необхідних IT-сервісів Києва;
  • Організація взаємодії критичних підприємств міста для стабільної роботи IT-сервісів;
  • Адаптація застосунку "Київ Цифровий" до умов воєнного часу, створення нових сервісів, інформування;
  • Координація роботи щодо цифрових систем, які будуть розміщені на хмарних сервісах за межами країни.

Окрім цього, ми писали про те, що у Києві правоохоронці затримали чоловіків, які разом із мешканцем Київської області організували шахрайську схему оренди житла, та цинічно наживалися на українцях, які намагалися врятуватися від обстрілів на Закарпатті.

Також ми писали, що 28 березня в Києві запрпацював ще один заклад благодійної мережі ресторанів "Паляниця", яка безкоштовно годує літніх людей. Про це повідомив ресторатор Алекс Купер.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW