Щонайменше 200 мешканців загинули в Ірпені: як місто оговтується після страшних ворожих обстрілів, - ВІДЕОПід час російської окупації Ірпеня у Київській області загинули щонайменше 200 мирних мешканців міста. Зараз місто поступово оговтується після важких днів окупації.

Про це в ефірі телеканалу "Рада" повідомив мер міста Олександр Маркушин.

На сьогоднішній день підрахувати не можна. Але з тими, хто захоронений біля будинків, в наших парках, школах. Люди просто брали і хоронили. Цифра превалює вже за 200, - розповів мер.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал, щоб завжди бути в курсі подій Києва, регіону та України.

За словами посадовця, поліція фіксує дані щодо кожного виявленого тіла.

Ми кожного дня збираємо по вулицях тіла наших мешканців. З понеділка-вівторка почнемо розбирати завали під будинками. Там є тіла загиблих і наших хлопців і місцевих мешканців. Потім матимемо чітку картину, - зазначив Маркушин.

Також очільник міста сказав, що життєдіяльність міста поступово налагоджується. 

Про це Олександр Маркушин повідомив на своїй сторінці у Facebook.

В Ірпені вже почали розчищати дороги. Наші комунальні служби проводять інвентаризацію майна і з понеділка розпочинаємо працювати над відновленням комунікацій. Робимо все дуже обережно, адже процес огляду і розмінування території міста ще не завершився, – зауважив він.

Очільник міста вкотре закликав ірпінчан не повертатися у місто, бо це ще небезпечно. 

Я вас прошу ще трохи потерпіти і не повертатися в Ірпінь. Добре розумію кожного із вас, адже сам втратив батьківський дім. Але, повірте, ваше життя – найцінніше! Бережіть себе! – підсумував Олександр Маркушин.

Окрім цього, місцева влада Ірпеня 3 квітня прийняла рішення закрити місто для захисту від мародерів. У населеному пункті постійно працює поліція.

Про це повідомляє мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Ухвалено рішення закрити місто на виїзд і перевіряти абсолютно всі машини, які виїжджають з Ірпеня. Також на вулицях цілодобово працює поліція - це і патрулі, і вибухотехніки, – заявив він. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як виглядають міста на Київщині після того, як у їх "асвободили" і в них побував "русский мир". І найголовніше це те, що вони вбивали, катували та ґвалтували беззбройних мирних жителів регіону.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW