"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТОСьогодні, 13 квітня, президенти Литви Гітанас Наусєда, Польщі Анджей Дуда, Естонії Алар Каріс та Латвії Егілс Левітс у рамках свого візиту в Україну відвідали Бородянку на Київщині. Окрім цього, політики зустрілись із президентом та представниками уряду України.

"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТО, фото-1

Про це повідомив президент Литви Гітанас Наусєди у Twitter.

"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТО, фото-2

Гітанас Наусєда розповів, що в рамках візиту до України відвідав Бородянку та заявив, що жорстокі воєнні злочини, вчинені російською армією, не залишаться безкарними. Наусєда наголосив, що всі військові злочинці мають бути притягнуті до відповідальності на міжнародному рівні.

"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТО, фото-3

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу. Підписуйтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі всіх подій Києва, області та України.

Відвідав сьогодні Бородянку. Ось де темна сторона людства показала своє обличчя. Жорстокі воєнні злочини, вчинені російською армією, не залишаться безкарними. Воєнні злочинці мають переслідуватися на міжнародному рівні. Тримайся, Україно! - написав Наусєда у твіттері у середу.

"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТО, фото-4

У свою чергу президент Латвії Егілс Левітс заявив, що Україна заслуговує на масштабні зусилля з відновлення, подібно до плану Маршалла.

"Тут показалась темна сторона людства": президенти Польщі, Литви, Латвії та Естонії відвідали Бородянку, - ФОТО, фото-5

Ірпінь, Бородянка несуть на собі свіжі шрами російської руйнації. Скривлені уламки будинків, церков і мостів. Україна заслуговує на масштабні зусилля щодо відновлення, подібно до плану Маршалла, який допоміг Західній Європі відновитися після Другої світової війни. Час планувати - зараз, - написав він у Twitter.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Інгріда Шимоніте, прем’єр-міністерка Литви, перебувала з візитом в Україні. Делегація відвідала Бородянку на Київщині. Про це Шимоніте написала в Твіттері.

Також ми повідомляли, що британський прем’єр Борис Джонсон разом з президентом України Володимиром Зеленським після переговорів прогулялися воєнним Києвом. Про візит Джонсона повідомили вже під час його зустрічі Зеленським з міркувань безпеки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW