"Терпи, красавіца" пора застосовувати до Путіна, – російський публіцистФразу "терпи, моя красавіца" вже пора застосовувати до самого Володимира Путіна. Хоча президент РФ вже відчуває, що його можуть повалити.

Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський в ефірі 24 каналу.

"До речі, про "терпи, моя красавіца" – це вже пора застосовувати до самого Путіна. Мені здається, що вже лом Каддафі (поваленого лівійського лідера – 24 канал) стукає в його задницю, і він це відчуває", – каже Піонтковський.

З чого почалася агресивна внутрішня політика в Росії, наприклад похід в Сирію? Публіцист розповів, що на Путіна величезний вплив здійснила плівка з останніми 15 хвилинами життя Каддафі.

За словами Піонтковського, Путін неодноразово дивився її. Тож, він пішов в Сирію, щоб "врятувати сакральну задницю Асада, щоб з ним не сталося те саме".

В його хворій уяві вибудувалася чітка тріада: Каддафі – Асад – Путін. І в нього вона досі є. І зараз цей лом над ним навис, і йому треба до себе застосовувати це "нравіцца, нє нравіцца, терпи, моя красавіца",– заявив публіцист.

Андрій Піонтковський додав, що Путін вже програв. Бо він з самого початку намагався представити цей конфлікт як етнічний – між росіянами та українцями в Україні. Але це не етнічний конфлікт, це світоглядний конфлікт, і мова тут ні до чого.

Додамо, що ще до війни Путін глузливо відреагував на слова Володимира Зеленського про те, що українському президенту не подобається жоден пункт Мінських угод, але їх треба виконувати: "Подобається, не подобається – терпи, моя красуне. (російською: "нравится, не нравится – терпи, моя красавица" – ред.). Треба виконувати. Інакше ніяк", – сказав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW