Знеструмлено понад 1000 населених пунктів в Україні: дані рятувальників станом на 14 березняЗа минулу добу в Україні рятувальники здійснили 620 виїздів. 

Станом на ранок 14 березня оприлюднили оперативну інформація щодо реагування рятувальників на небезпечні події. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області. 

За минулу добу рятувальники здійснили 620 виїздів, у тому числі 261 виїзд на ліквідацію наслідків обстрілів російськими військами населених пунктів та об'єктів цивільної інфраструктури, врятували 50 осіб.

На державному кордоні у Закарпатській, Одеській, Львівській та Чернівецькій областях рятувальники у співпраці з Червоним хрестом України та органами місцевої влади розгорнуто 87 наметів для обігріву та прийому громадян. З початку функціонування надано допомогу близько 225 тис. особам.

Наразі знеструмлено 1003 населені пункти із них частково 20. Для забезпечення аварійного електроживлення об'єктів соціальної сфери залучено 12 генераторів, з них 5 для забезпечення  електроенергією лікарень. Проведено евакуацію населення загальною кількістю понад 548 тисяч осіб.

Читайте також: Дев'ятнадцята доба війни: інформація щодо російського вторгнення станом на 14 березня

Фото на головній: пресслужби ДСНС у Львівській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW