Мрійте: це дуже важливоМріяти. Так, зараз дуже багато обмежень. То ковід, то війна. Але необмеженим є одне - людське мислення.

Багато хто знає одну фразу - думки матеріальні. І це правда.

Зараз кожен мріє про своє. Військові - про повне знищення ворога, лікарі - про те, аби врятувати життя, дітки - про спокійні ігри на майданчику, дівчата - про романтичні побачення і всі українці - про перемогу.

Так, вбивають жінок, дітей, чоловіків. Так, ці орки мародерять. Так, знищують інфраструктуру. Ми цього не забудемо і не простимо. Але ми маємо жити далі. І підтримувати себе думками про хороше! Про мирне небо, про спокійні будні, про щасливе життя.

Сидячи в окопі, оперуючи в підвалі, ховаючись від обстрілів, за чашкою кави у спокійному місті, з дітками і пісочниці, на роботі - мрій про щасливе, спокійне життя, мрійте про незалежну і квітучу Україну, мрійте про спокій. Мріям судилося збуватись!

Кожен, хто сильно або трохи буде прагнути перемоги, отримає її. Так, рана буде довго загоюватись. Часом кровоточити. Але ми повернемось до спокійного життя і зробимо все, аби воно було в сто разів краще, ніж до. Заговоримо українською, вступимо до ЄС, побудуємо новий, сучасний Маріуполь і реставруємо «Мрію».

Все буде добре, лиш не забувайте вірити!

Мрійте: це дуже важливо, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW