У Новомосковську затримали трьох пропагандистів «руzкого міра» та можливих корегувальників вогнюМинулої доби У Новомосковську затримали трьох можливих "наводчиків" та пропагандистів «руzzкого міра»: чоловіка з фотоапаратом, який зафіксував наслідки нещодавнього ракетного обстрілу. Ще два мешканці міста відкрито підтримували путіна та військову операцію рф.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції Дніпропетровської області.

Загалом зараз на Дніпропетровщині поліція перевіряє чотирьох осіб на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Ще одного підозрілого чоловіка виявили у Дніпрі під час дії комендантської години. Під час перевірки у нього виявили конфіденційну інформацію, доступ до якої мають лише працівники поліції, Збройних сил України та інших спеціальних служб, співробітником яких затриманий не був. Також у нього виявлено переписку з іноземцями. 

Всіх затриманих передали працівникам Служби безпеки України для встановлення їх причетності до корегування обстрілів та сприяння окупаційний військам.

 Читайте також: Російські нелюди підло б‘ють по цивільним людям: на Дніпропетровщині загинули четверо, з них - одна дитинаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW