До 1 лютого триває реєстрація шкільних спортивних команд у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»Розпочалась реєстрація шкільних спортивних команд у змаганні «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Триватиме вона до 1 лютого. Про таке йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Зареєструватися можна, перейшовши за посиланням. Тут слід вибрати один із п’яти видів спорту: футзал, спортивне орієнтування, баскетбол, волейбол, cheerleading. Змагання серед українських учнів пройде під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» до червня 2024 року.

На учнівські команди чекає 5 етапів змагань різного рівня: спочатку шкільний, далі територіальний, тоді районний, обласний та всеукраїнський.

– Наша мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Реєструйся та обирай свій спорт, – йдеться у повідомленні.

Тож учнів, які люблять спорт, закликають зареєструватися та гідно представити свою школу, громаду, місто та область на наймасштабніших учнівських змаганнях країни.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW