Чому не варто відповідати на дзвінки з незнайомих номерів: найпопулярніші шахрайські схемиУ сучасному цифровому світі, де телефони стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, зросла кількість дзвінків з незнайомих номерів. Однак найчастіше піднімати слухавку у відповідь на такі дзвінки може виявитися далеко не найкращим рішенням. Про це пише соціальний сервіс Quora, наголошуючи на різних аспектах, які роблять відповідь на дзвінки з незнайомих номерів ризикованою практикою.

Як працюють шахраї

Сучасна IP-телефонія влаштована так, що номер, який відображається при вхідному дзвінку, можна поставити будь-який (незалежно де знаходиться телефон, з якого здійснюють дзвінок). Шахраї активно використовують цю можливість, намагаючись вводити громадян у хитрі фінансові схеми. Тому, навіть якщо вам здається, що дзвінок йде від банку або правоохоронних органів, краще самостійно зателефонувати до відповідної установи для перевірки.

Більшість дзвінків з незнайомих номерів може також бути пов'язана з роботами. У цифровому віці існує безліч сервісів, які за невелику плату генерують будь-який голос, що використовується спамерами для розсилки пропозицій про послуги чи товари. 

Не менш важливим аспектом є явище "дзвінка-скидання". Часто ви не встигаєте вимовити "Алло", як дзвінок вже перервався. Це може бути спробою нечесних осіб перевірити активність номера для подальшого використання в шахрайських схемах або спам-кампаніях. Або ж, якщо ви вирішите перетелефонувати на цей номер, з вас знімуть плату за з'єднання.

Загалом, відповідь на дзвінки з незнайомих номерів пов'язана з ризиками та загрозами для вашої конфіденційності та фінансової безпеки. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW