В Україні з'явився ще один комунальний платіж: скільки доведеться платити за газову трубу в будинкуУкраїнці, які проживають у багатоквартирних будинках, будуть змушені платити за техобслуговування обслуговування внутрішньобудинкової газової труби. Вартість послуги для кожного будинку та графік проведення техоглядів мали погодити до 5 січня 2024 року, повідомляє OBOZ.UA.

Розмір платежу залежатиме від будинку, стану мереж та кількості газового обладнання всередині. Очікується, що сума становитиме близько 25-50 грн на місяць. При цьому немає необхідності підписувати окремий контракт для отримання цієї послуги, оскільки уразі надання послуги контракт вважається підписаним.

У межах послуги фахівці проводитимуть періодичний огляд газопроводу і газового обладнання, перевірятимуть труби на щільність, проводитимуть випробування їх під тиском, перевірятимуть сервіс запірних пристроїв. Усі ці сервіси потрібні для безпечного використання побутового газу споживачами.

Варто нагадати, що раніше українці платили за газ за двома платіжками – за спожитий газ і за послугу його доставки. У 2024 році в платіжках з'явиться третя графа.

Крім того, з 1 січня зміняться платежі за доставку газу. Більше доведеться платити тим, хто минулого року використав більше блакитного палива. Найдорожчою ця послуга є для мешканців Ужгорода, Миколаєва, Лубен, Чернівців та Харкова – по 2,39 грн за кубометр. Один із найнижчих тарифів мають жителі столиці – 0,38 грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW