Чому українцям потрібно знімати пенсію з картки: у Пенсійному фонді надали поясненняУкраїнським пенсіонерам радять не тримати пенсію на картці та не накопичувати виплати протягом тривалого часу. Для заощаджень варто відкрити окремий депозитний рахунок і переводити кошти на нього.

З чим це пов'язано, повідомляє Today.ua із посиланням на інформацію від заступниці голови Мінсоцполітики Дар'ї Марчак і Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд контролює рух коштів на рахунках всіх одержувачів пенсійних виплат. У випадках, якщо фіксується тривала відсутність активності по рахунку, то власнику рахунку припиняють нараховувати кошти. Блокування рахунку і надходження на нього пенсії припиняється через 6 місяців, протягом яких з картки не знімали готівку, не робили жодних оплат і переказів.

Аналогічне правило діє й для тих пенсіонерів, які отримують кошти через відділення Укрпошти. Нарахування пенсійних виплат для них припиняється у разі, якщо упродовж півроку вони не з'являться по свою пенсію.

Але навіть у випадках, коли пенсіонеру блокують рахунок через ці причини, це не означає, що його повністю позбавляють виплат. Відновити нарахування пенсії після блокування можливо. Для цього потрібно особисто з'явитись до відділення ПФУ і надати необхідні документи. Після цього всі кошти будуть виплачені.

Введення такої норми потрібно для того, щоб ПФУ не виплачував зайві кошти у разі смерті пенсіонера. Але це не єдина причина. Вчасно знімати гроші з картки варто тому, що пенсіонери нерідко стають жертвами шахраїв, про що свідчать масові скарги про зникнення коштів із карток. Щоб не давати аферистам можливості поживитись за чужий рахунок, краще вчасно переводити гроші в готівку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW