На Рівненщині попрощались із шістьма Героями: Андрієм Щевичем, Володимиром Кирильчуком, Олександром Потапчуком, Олександром Мацьком, Тарасом Кучеруком і Валентином Скібчиком. Про це повідомили в Рівненській ОВА. Сарненська громада провела в останню На РівНа Рівненщині попрощались із шістьма Героями: Андрієм Щевичем, Володимиром Кирильчуком, Олександром Потапчуком, Олександром Мацьком, Тарасом Кучеруком і Валентином Скібчиком.

На Рівненщині попрощались із шістьма Героями: Андрієм Щевичем, Володимиром Кирильчуком, Олександром Потапчуком, Олександром Мацьком, Тарас..., фото-1

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

Сарненська громада провела в останню дорогу Захисника Андрія Щевича. Захисник народився у селі Дубки. З першого дня повномасштабного вторгнення Герой став на захист Батьківщини. 3 січня життя воїна трагічно обірвалося. Без сина залишились батьки, без чоловіка – дружина. 

Дубенщина попрощалася із Володимиром Кирильчуком. Захисник, 1970 року народження, проживав у селі Ільпибоки Демидівської громади. З 25 лютого 2022 року Герой боронив нашу волю та незалежність у лавах Збройних силах України у званні старшого солдата. Воїн загинув 29 грудня під час виконання бойового завдання у Донецькій області. 

Рівненська громада – у скорботі за Олександром Потапчуком. Рівнянин народився у 1981 році. Навчався у 12-й школі, здобув фах маляра-штукатура, відслужив строкову службу в армії. Олександр працював на будівництві, разом із дружиною виховували двох донечок. На початку повномасштабного вторгнення Олександр пішов у військкомат. Був одним з перших добровольців. Спершу разом із побратимами ніс службу на кордоні з білоруссю. Згодом - у Донецькій області. 20 грудня після бойового виходу воїн зник безвісти. 2 січня тіло військовослужбовця знайшли та евакуювали. Життя 42-річного солдата обірвалося 20 грудня.

Здовбицька громада попрощалася із 21-річним військовослужбовцем Олександром Мацьком. Він народився в селі Миротин. Разом з дружиною виховували двох діток: сина Марка та дочку Емілію. 18 жовтня 2023 року підписав контракт із ЗСУ. Спочатку було навчання військовій справі на полігоні, згодом вирушив захищати Україну в Донецьку область. Олександр загинув 30 грудня внаслідок мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання.

Острозька громада провела в останню дорогу захисника Тараса Кучерука. Чоловік народився у 1989 році в селі Межиріч. Навчався в місцевій гімназії, згодом у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, отримав звання лейтенанта цивільного захисту. Працював у Чернівцях інспектором цивільного захисту. Без люблячого, турботливого чоловіка та батька залишилося дружина та двоє дітей: дочка і маленький син, який народився в березні минулого року. Помер Захисник 1 січня у розташуванні військового підрозділу в Запорізькій області.

У Вараській громаді віддали данину пам’яті Герою Валентину Скібчику, жителю Заболоття. Після школи він працював водієм, помічником з ремонту у ДНЗ. Строкову службу проходив у внутрішніх військах, був командиром стрілецького відділення. 56-річний воїн ще 27-го лютого 2022 року разом із сином пішов захищати Україну, вступивши до ТрО. Молодший сержант служив водієм кулеметного взводу роти вогневої підтримки 104-ої окремої бригади територіальної оборони. 7 грудня 2023 року у Запорізькій області під час виконання бойового завдання загинув син Скібчиків - Дмитро. Валентин помер 3 січня у Рівненській обласній клінічній лікарні через хворобу.

Співчуття рідним і близьким. 

Вічна шана та пам'ять Героям.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW