У Львові військові капелани освятили воду і помолились за захисниківНа свято Богоявлення, 6 січня, на площі Ринок у Львові традиційно відбувся Чин освячення води. Як і торік, воду освятили військові капелани різних конфесій, які духовно супроводжують наших військовослужбовців.

Упродовж дня львів’яни можуть прийти на площу Ринок і взяти свячену воду до своїх домівок, повідомили у ЛМР.

«Попри все, ми зберігаємо наші добрі традиції. Сьогодні така урочиста мить, коли ми всі разом – капелани усіх конфесій, освячуємо воду у центрі міста, яку потім зможе собі взяти додому кожен мешканець. Отці також окроплять кабінети міської ради. Справді, Божий дух і Божа сила – це те, що нам сьогодні дуже потрібно для нашої Перемоги», - сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Військовий капелан та капелан Львівської міської ради отець Андрій Сіданич подякував усім отцям і мешканцям за спільну молитву і наголосив, що свячена вода має цілющу силу очищати нас зсередини, а тому її варто споживати, а не занурюватися у неї.

«Сьогодні на центральній площі нашого міста ми можемо разом помолитися до Бога і попросити, щоби Він благословив усіх нас, благословив цю водицю, щоби вона була на зцілення наших душ і тіл. Дякую усім вам за спільну молитву.

Пам’ятаймо, що Богоявлення – це особливий день, коли ми дякуємо Богові за те, що Він завжди залишається з нами. Це свято показує, що Бог приходить і віддає себе в повноті, показуючи всю Пресвяту Трійцю: Бога Отця, Сина і Святого Духа. Тому пам’ятаймо також, що ця традиція занурюватися у воду – не наша, бо вода має очищати нас, найперше, зсередини, тому ми повинні її споживати. Прибігаймо до цієї цілющої води з особливою вірою в Бога і за нашу Україну, за наше військо», - зазначив отець Андрій Сіданич, капелан Львівської міської ради.

Після освячення води, капелани поблагословили та окропили усіх людей, які прийшли на площу Ринок. Опісля отці, традиційно, окропили свяченою водою кабінети Львівської міської ради.

Як і щороку, кожен охочий мешканець міста упродовж дня може прийти на площу Ринок і взяти свяченої води додому. Для цього встановили великий резервуар, об’ємом 1500 літрів.

Читайте також: Знищений росією музей Шухевича відновлять: у Львові оголосять архітектурний конкурсAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW