В одній із шкіл Запоріжжя завершили ремонт укриття, на роботи витратили 3,8 мільйониУ Запоріжжі в гімназії №19 завершився ремонт укриття. Воно вже пройшло перевірку і відповідає усім встановленим нормам. На ремонт було виділено понад 3,8 мільйона гривень, 70% з яких це державні кошти, а 30% - дотація з міського бюджету. 

Про це повідомляє міська рада.

В гімназії навчається 488 школярів та 87 дошкільнят. Наразі укриття - це сучасний простір з новими меблями, в якому замінено всі комунікації, на виходах встановлено двері з системою «антипаніка», збудовано санкімнату та зроблено сучасну вентиляційну систему з обігрівом. 

Загалом, протягом минулого року у міських закладах освіти відремонтували 48 найпростіших укриттів (у 35-ти з них було виконано капітальні ремонти, ще в 13-ти – поточні). Скористатися цими укриттями можуть не лише вихованці шкіл і садочків, а й бажаючі мешканці міста.

Раніше 061 писав про те, що навчатись у змішаному форматі можуть учні 38 шкіл м. Запоріжжя та Запорізького району, де є сертифіковане укриття. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW