Збільшилась компенсація роботодавцям за працевлаштування ВПОУряд збільшив компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО.

Якщо роботодавець прийме на роботу ВПО, то отримає право на компенсацію до 24 тисяч гривень за особу.

Якщо це буде ВПО з-поміж осіб з інвалідністю, то виплати можуть становити до 48 тисяч гривень на кожного такого працівника.

Таке рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 27 грудня.

«Уряд збільшив загальну тривалість надання компенсації витрат з двох до трьох місяців роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та до 6 місяців – за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю. Зміниться і сам розмір компенсацій. Якщо раніше вони виплачувались виходячи із суми 6700 грн на місяць, то відтепер такі компенсації прив’язали до розміру мінімальної зарплати, яка з 1 січня складає 7100 грн, а з 1 квітня – 8 000 грн.

Тобто, якщо роботодавець приймає на роботу ВПО, то наступного року він отримає право на компенсацію до 24 тисяч гривень за таку особу. Якщо це буде ВПО з числа осіб з інвалідністю, то такі виплати можуть складати до 48 тисяч гривень на кожного відповідного працівника», –  пояснила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Орієнтовно на реалізацію зазначеної програми на 2024 рік передбачено 350 млн грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW